Drugi nasz webinar z cyklu: „Transformacja cyfrowa”, został zatytułowany „POPRAWA WYDAJNOŚCI, JAKO JEDEN Z WARUNKÓW PRZETRWANIA FIRMY?”

Znak zapytania budzi zastanowienie, czy aby na pewno nie jest to oczywiste.

Otóż pod tym pytaniem, kryje się przede wszystkim potrzeba odpowiedzenia sobie, czy nasza firma wciąż realizuje strategię przetrwania, czy też może już strategię rozwoju?

W każdej z tych strategii działania organizacyjnego, poprawę wydajności realizuję się inaczej.

Jak mówiliśmy na poprzednim webinarium z 11 marca 2021 roku, czas na zbieranie sił już mija i jest to ostatnia chwila, aby wdrożyć transformację cyfrową do dalszego funkcjonowania i konkurowania. Mając tu na uwadze nowe uwarunkowania post pandemiczne. Inwestując m. in. w kompetencje cyfrowe, aby przygotować się na walkę w konkurowaniu o klienta.  

To z kolei wprost ukierunkowuje poprawę wydajności w warunkach rozwoju. Ale to nie takie proste. Nie bez powodu omawianym tłem jest cyfryzacja w dobie transformacji cyfrowej. I nie chodzi tu tylko o przeprowadzenie robotyzacji, czy cyfryzacji dotychczasowych procesów. Bo ile one znaczą, gdy wskutek wspomnianej cyfryzacji zostaną na firmie wymuszone przez rynek zmiany modelu biznesowego? Na przykład w wyniku tego, że producenci będą bezpośrednio dostarczać swoje produkty odbiorcom, z pominięciem ich dotychczasowych dystrybutorów.

Wówczas poprawa wydajności poprzez samą cyfryzację nie wystarczy.

O tych i innych aspektach mówimy w tym webinarium z 8 kwietnia br..

Całością można się z nim zapoznać po wysłaniu do nas maila: mnocon@softmaster.pl

W następnym webinarium poruszymy kolejne problemy, z którymi spotykają się dzisiaj polscy menedżerowie:

„JAK NOWOCZESNA TECHNOLOGIA WSPIERA ZARZĄDZANIE W POPRAWIE WYNIKAMI PRACY”. Proszę śledzić nasze informacje, w których niebawem poinformujemy o szczegółach tego webinarium.

SoftMaster Katowice