SoftMaster Doradztwo Komputerowe już od 1994 roku dostarcza dużym i małym firmom profesjonalnego wsparcia informatycznego na zasadach outsourcingu IT.

Nasze usługi

Systemy zarządzania firmą

Doradztwo i wdrożenie oprogramowania do obsługi firm, programów handlowych czy kosztorysów

Usługi informatyczne

Stała opieka informatyczna, pogotowie i doradztwo, archiwizacja danych, kompletacja sieci i sprzętu sieciowego.

Urządzenia fiskalne

Doradztwo oraz sprzedaż, fiskalizacja i serwis w komplecie z wsparciem dla urządzeń fiskalnych

Sprzęt i oprogramowanie

Doradztwo oraz sprzedaż sprzętu i oprogramowania IT różnego zastosowania. 

System RPP

Doradztwo, wdrożenie, serwis i utrzymanie systemów rejestracji czasu pracy. 

SoftMaster Doradztwo Komputerowe

SoftMaster Doradztwo Komputerowe jest przedsiębiorstwem o profilu usługowo-handlowym działającym na rynkach Polski południowej.
Powstało w 1994 roku w Katowicach. Założeniem firmy było dostarczanie przedsiębiorstwom  kompleksowych rozwiązań informatycznych dopasowanych do rodzaju ich działalności i potrzeb. Tak też jest obecnie.

Wieloletnie doświadczenie i właściwa struktura organizacyjna pozwala nam dbać zarówno o firmy duże, jedno lub wielooddziałowe jak i średnie, bez względu na formę własności i branżę. Oferujemy produkty i usługi z zakresu systemów zarządzania firmą, systemów sieciowych i narzędziowych, urządzeń fiskalnych, okablowania strukturalnego, kompletacji i instalacji sprzętu komputerowego oraz usług informatycznych wraz z internetowymi.

Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie informatyki, księgowości, organizacji i zarządzania. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej wiedzy i miłemu sposobowi bycia zyskaliśmy zaufanie ponad 1100 współpracujących z nami przedsiębiorstw. Nad kilkudziesięcioma z nich sprawujemy pełny “mecenat” informatyczny.

Informujemy jednocześnie, że wszystkie prezentowane na naszym serwisie loga są zastrzeżonymi symbolami poszczególnych producentów.

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami…

(+48) 32 202 33 95 wew. 500

biuro@softmaster.pl

Katowice, ul. Rolna 43C

Poniedziałek – Piątek: od 8:30 do 16:00

…lub wypełnij formularz

Umów się na wizytę, złóż zapytanie ofertowe, zadaj pytanie.
Odpowiemy niezwłocznie!