Oferujemy:kasy fiskalne,serwis komputerowy,usługi informatyczne,pogotowie komputerowe,oprogramowanie na terenie miast:katowice,sosnowiec,chorzów,katowice,śląsk

Zainstaluj flash playera w nowszej wersji


SZF Digitland DESystem Zarządzania Firmą DIGITLAND ENTERPRISE jest zaawansowanym systemem zarządzania przedsiębiorstwem klasy MRP/ERP. System posiada własny mechanizm utrzymywania spójności baz danych, zapewnia największe możliwe bezpieczeństwo pracy oraz dużą szybkość wykonywania wszystkich operacji. Oprogramowanie  umożliwia tworzenie własnych  raportów i definiowalnych zestawień sql. System zaprojektowany jest w architekturze klient/serwer i terminalowej. Aplikacja przeznaczona jest dla dużych i średnich przedsiębiorstw, składa się z wielu współdziałających i przenikających się modułów, których odpowiedni dobór pozwala dostosować system do wielu rodzajów działalności.

Układ oparty jest o RDBMS ORACLE (wiodący na świecie motor baz danych) i  przystosowany do najpopularniejszych systemów operacyjnych (MS Windows, Linux, Sun Solaris).

Bieżąca działalność firmy

System obejmuje całą bieżącą działalność firmy realizując zasadę, że każdy dokument wystarczy wprowadzić do systemu tylko raz, a pełna integracja modułów sprawia, iż właściwe dane są dostępne w odpowiednich miejscach. Aplikacja pozwala między innymi na szeroko rozumianą obsługę sprzedaży, kontrolowanie współpracy z kontrahentami, monitorowanie gospodarki magazynowej, prowadzenie kas, obsługę wielu oddziałów oraz importu i eksportu.

Zarządzanie operacyjne

System umożliwia uzyskanie rachunków zysków i strat w dowolnym układzie oraz bilansu na "daną chwilę". Dostępne dane uwzględniają aktualny stan firmy z dokładnością do ostatniego wprowadzonego dokumentu. System umożliwia także sterowanie zapasami magazynowymi i należnościami, ocenę terminowości regulowania należności oraz poziomu i struktury kosztów.

Zarządzanie strategiczne

System stwarza możliwość utworzenia dowolnych zestawień bazujących na planie kont z wykorzystaniem działań matematycznych i funkcji statystycznych. Szereg dodatkowych funkcji specjalnych umożliwia wykorzystanie różnego rodzaju formuł i wskaźników w celu wielozakresowego przedstawienia obrazu stanu firmy.

Aplikacja daje możliwość współpracy z narzędziami analitycznymi opartymi na technologii OLAP ( Online Analytical Processing) co pozwala na łatwy i skuteczny dostęp do danych oraz przedstawianie informacji w sposób zrozumiały dla użytkownika.

Dostępne moduły
Drukuj   Wstecz   W górę