Oferujemy:kasy fiskalne,serwis komputerowy,usługi informatyczne,pogotowie komputerowe,oprogramowanie na terenie miast:katowice,sosnowiec,chorzów,katowice,śląsk

Zainstaluj flash playera w nowszej wersji


Stała opieka informatycznaSposób świadczenia i charakter stałej opieki informatycznej czyni z niej nasz prestiżowy produkt.

Od samego początku działalności przedsiębiorstwa SoftMaster, dbamy o to aby doradztwo komputerowe wraz z opieką informatyczną stanowiły jedność, wspólnie określając sposób obsługi naszych klientów. Rozumiemy przez to, że klient otrzymuje pełny pakiet informatyczny począwszy od konsultingu sprzętowego i programowego, poprzez etapy kompletacji sprzętu, instalacji sieci komputerowych, łączności LAN i WAN, aż po np. wdrożenie aplikacji finansowo-księgowej, świadczenie asyst technicznych i bieżących usług informatycznych wraz z pełną konserwacją sprzętowo-programową. 

Wielu z naszych klientów bardzo ceni ten rodzaj współpracy, gdyż nie angażując środków w etaty dla swoich informatyków posiada "dochodzącego" administratora z dużym doświadczeniem i wiedzą oraz na korzystniejszych zasadach. Ponadto, opisywany administrator (firma SoftMaster), dysponuje zapleczem sprzętowo-personalnym, dostępnym na specjalne jego życzenie. Powyższa charakterystyka Stałej Opieki Informatycznej, w połączeniu z możliwościami zdalnego administrowania zasobami klienta, stanowią o niewątpliwych zaletach takiej formy współpracy.

Zgodnie z potrzebami naszych klientów przygotowujemy wariantowe warunki współpracy. Proponujemy je w formie  umów z zakresu informatycznej obsługi firm, oczywiście przedstawione po uprzednim rozpoznaniu potrzeb zainteresowanych. Treść umów, obszar i sposób świadczonych usług stanowi o ich większej atrakcyjności w porównaniu z usługami pogotowia informatycznego.

Z naszej strony, gorąco zachęcamy do poznania zasad i odpłatności za taką opiekę, gdyż tylko wtedy mogą Państwo osobiście docenić jej walory, a ponadto:

***** dla zainteresowanych - pierwsza specjalistyczna wizyta - GRATIS *****  
Drukuj   Wstecz   W górę