Oferujemy:kasy fiskalne,serwis komputerowy,usługi informatyczne,pogotowie komputerowe,oprogramowanie na terenie miast:katowice,sosnowiec,chorzów,katowice,śląsk

Zainstaluj flash playera w nowszej wersji


Comarch OPTIMA 
Program Comarch OPT!MA to nowoczesny program wspomagający zarządzanie mikro i małą firmą. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz się z urzędami, poprowadzisz sklep internetowy i nie tylko. Jest w pełni zintegrowany, czyli dane wpisujesz tylko jeden raz dzięki pracy na jednej bazie danych. Może być jednostanowiskowy lub pracować w sieci.
 
Jest to 32 bitowa aplikacja zbudowana w oparciu o najnowsze technologie informatyczne, pracująca w środowisku Windows. Graficzny interfejs Użytkownika oferuje komfort typowy dla aplikacji Windows, przy zapewnieniu możliwości obsługi programu wyłącznie za pomocą klawiatury.
 
Program pracuje w oparciu o bazę danych zgodną z Microsoft SQL Server 2005 Express Edition lub SQL Server 2008 Express Edition. Należą one do najnowocześniejszych, bezobsługowych i wydajnych serwerów zapewniających skalowalność i bezpieczeństwo danych.
 
Posiada budowę modułową, dzięki czemu Klient sam decyduje o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Moduły programu pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: księgowość, handel i usługi oraz zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących unikalne funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę.
 
   
 
Biuro Rachunkowe
Faktury
Analizy
Księga Podatkowa
Handel
Pulpit Menadżera
Księga handlowa
e - Sklep
CRM
Środki Trwałe
Detal
Obieg Dokumentów
Płace i Kadry
Serwis
 
Kasa/Bank
 
 

 
Drukuj   Wstecz   W górę