Oferujemy:kasy fiskalne,serwis komputerowy,usługi informatyczne,pogotowie komputerowe,oprogramowanie na terenie miast:katowice,sosnowiec,chorzów,katowice,śląsk

Zainstaluj flash playera w nowszej wersji


Archiwizacja Online - StorioStorio MozyPro

Obecnie prawie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne są dane na jego komputerze, takie jak dokumenty finansowe, poczta elektroniczna, umowy, oferty, czy nawet cyfrowe zdjęcia. Niestety nie każdy ma świadomość, jak łatwo je utracić w przypadku awarii sprzętu, błędu użytkownika, czy kradzieży. Jednak statystyki są nieubłagane, każdego roku jeden na dziesięć dysków twardych ulega uszkodzeniu, jeżeli dołożymy do tego ataki wirusów i pozostałe przypadki, prawdopodobieństwo utraty danych zaczyna wyglądać niepokojąco.
Skutki utraty danych mogą być bardzo poważne, i dotkliwe poczynając od stresu, poprzez straty finansowe związane np. z przestojem, dodatkowymi nakładami pracy, aż nawet po bankructwo. [czytaj więcej „
Utrata danych”].

Odpowiedzią na wyżej wymienione zagrożenia są systemy backupu danych (kopii zapasowych), które zabezpieczają nas przed utratą cennych danych i w przypadku jakiejkolwiek awarii pozwalają na przywrócenie systemu do stanu pierwotnego. Niezawodność, czas odtworzenia oraz stan danych zależy od konfiguracji i zaawansowania systemu, który może składać się z macierzy dyskowych, bibliotek taśmowych, oprogramowania replikacji i zabezpieczania danych. Jednak na zakup takich systemów mogą pozwolić sobie jedynie firmy z dużymi budżetami IT, ale i one często borykają się z problemem zabezpieczenia krytycznych danych na stacjach roboczych i komputerach przenośnych.

Dlatego naszym Klientom proponujemy rozwiązanie backupu online, które łączy niezawodność i bezpieczeństwo z prostotą użytkowania i niskimi kosztami, pozwalając uniknąć ponoszenia wysokich nakładów finansowych na sprzęt, oprogramowanie, wdrożenia i kosztowne utrzymanie takich systemów. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że najbardziej niezawodne są rozwiązania, które można opisać trzema parametrami:

 

Proste • Automatyczne • Bezpieczne

 

Kierując się tym wybraliśmy do naszej oferty rozwiązanie Mozy firmy EMC. Firma EMC jest największym na świecie dostawcą rozwiązań storage, czyli komputerowych systemów współdzielenia, zarządzania i ochrony danych, opartych o inteligentne macierze dyskowe urządzenia sieciowe i oprogramowanie. Aktualnie firma EMC stworzyła grupę Decho, która obejmuje rozwiązania w technologii SaaS (Software-as-a-Service).

 

mozy-logo

W oparciu o rozwiązanie nazywane Mozy – lidera systemów backupu online, oferujemy produkt nazwany Storio Mozy, który w wersji - Storio MozyPro – jest przeznaczony dla użytkowników instytucjonalnych.

Storio MozyPro umożliwia zabezpieczenie zarówno stacji roboczych jak i serwerów pracujących na systemach Windows i MacOS.

Dla administratorów oferujemy oparty o przeglądarkę internetową panel administracyjny pozwalający na zarządzanie środowiskiem backupu dla wszystkich użytkowników Storio MozyPro.

Panel administracyjny

 

Regulaminy/Umowy

Cenniki
Drukuj   Wstecz   W górę